mám Tě moc ráda a chci Ti poděkovat, jaké jsi hodné miminko, jak si pěkně umíš vybrat plínky, jak dobře víš, že pár plínek nestačí a objednáváš rovnou na delší dobu. Děláš mi tím velkou radost a i díky tomu mám potom o hodně více času na Tebe a další hodná miminka.

Chci se Ti omluvit za to, že na Tebe nemám tolik času. Chtěla jsem dát miminkům možnost si pořádně vyzkoušet všechny možné druhy a proto balím plínky i po kusech. Připravit takový balík správně je náročné, zvlášť když je jich hodně, a pak je ještě musím zadat a odvézt. Ty menší zaberou i více času než ty s celými baleními. A k tomu jsou tu i takoví zlobiváčci, kteří si objednají, nevyzvednou, a takový balík pak musím zase rozbalit a uložit zpět do skladu. Pracuji od rána do večera, přesto dosti miminkům přijdou plínky a jiné hračky o dost později, než bych si přála. Domů pak přijdu až večer a na skutečnou práci pro miminka nemám vůbec čas.

Musela jsem vymyslet jak s těmi zlobivými zatočit. Myslí si snad, že jim 3 plínky budou stačit aspoň na pár dní? Nebo jim dělá radost to, že jim připravuji jejich balíček a oni si ho nevyzvednou?

Vymyslela jsem proto takovou hru. Vyzkoušej, vybírej, užívej. 

Vyzkoušej 

Pokud chce nějaké miminko neznámou plínku vyzkoušet, může si koupit dva kousky. Proč dva? Přeci protože jeden nikdy nestačí zlatíčko, nebo ty snad čůráš jen jednou za den? 

Vybírej

Pokud ale andílek neví, co by rád a .. taky se rád přehrabuje plínkami, může si vybrat alespoň 5 jakýhkoliv vzorků, tedy na delší dobu, ušetří hodně penízků a také mi tím dost pomohou. Nebo balíček tématický (na ven, k paní doktorce, na spinkání) či s překvapením (tedy vůbec nebude vědět, jaké plínky dostane, to si přeci miminka sami nerozhodují). 

Užívej 

Je pro ta miminka, která již přesně ví, které plínky chtějí. Objednat mohou celá balení, nebo balíčky PREMIUM (tématické či s překvapením) s dopisem nebo úkoly od maminky. Ty totiž obsahují o hodně více zábavy. V balíčku najdeš i dárečky, jako rukavičky, pudřík, olejíček, nebo plínku navíc. A každá plínka je zabalená zvlášť, aby se dala dobře schovat. 

Díky tomu všemu budu mít na Tebe a ostatní hodná miminka o dost více času a budu moci o Vás všechny podstatně lépe pečovat, jak se sluší a patří, neb připravuji spoustu zajímavých her a zábavy.

Tak co, budeš zlobiváček, nebo hodné mimi?

Tvá Teta Nelli

Tak co, šupšup jdeme vybírat